توکن امنیتی نت بد SecurityToken

محصولات امنیتی نت بد

    نت بد نام تجاری سری محصولات امنیتی شرکت دانش بنیان راهبرد رایانه رستاک می باشد که تماما با تکیه بر توانمندی های داخلی و با استفاده از دانش متخصصان این شرکت تولید و به بازار عرضه شده است. نت بد راهکاری ایمن و قابل اعتماد به منظور احراز هویت، امضای دیجیتال و حفاظت اطلاعات می باشد که برای تمامی سازمان های دولتی و خصوصی که به هر نحو نیاز به امنیت دارند، در مقیاس متفاوت از شرکت های خصوصی کوچک گرفته تا سازمان های بزرگ دولتی قابل استفاده است.

    توکن امنیتی نت بد گزینه ای مناسب برای استفاده در زیرساخت کلید عمومی، بانکداری اینترنتی، ذخیره سازی گواهی های الکترونیکی، تولید رمزعبور یکبار مصرف، ورود امن به سامانه های نرم افزاری، شبکه های مجازی خصوصی، ارسال ایمیل، امضای اسناد حقوقی و رمزنگاری فایل می باشد. این محصول با بهره گیری از فناوری کارت هوشمند، امکان استفاده از مزایای این فناوری را بدون نیاز به دستگاه کارتخوان میسر کرده است. همچنین طیف وسیعی از الگوریتم های رمزنگاری استاندارد توسط این محصول پشتیبانی می شود و به عنوان یک مزیت منحصر به فرد، امکان سفارشی سازی و پشتیبانی از الگوریتم های بومی و خاص نیر توسط آن وجود دارد. نرم افزارهای موردنیاز جهت کار با توکن امنیتی بر روی فلش داخلی آن تعبیه شده و امکان مدیریت و استفاده آسان از توکن امنیتی را برای کاربران فراهم نموده است. جهت آشنایی بیشتر با توکن امضای دیجیتالی نت بد اینجا را کلیک کنید.
    توکن تولیدکننده رمزعبور یکبار مصرف نت بد محصول دیگر این شرکت است که گزینه بسیار مناسبی برای احراز هویت دو عاملی با کارکردهای بسیار متنوع از بانکداری اینترنتی و ورود امن کاربران به سایت های تجاری گرفته تا سایر مواردی است که حتی به استفاده از کامپیوتر نیازی ندارند. این محصول با عمر بالا و قیمت مناسب، در کنار پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش و گارانتی محصول، انتخابی بسیار معقول برای طیف وسیعی از کارکردهای امن می باشد. برای آشنایی بیشتر با توکن رمزیاب نت بد اینجا را کلیک کنید.