توکن رمزیاب

توکن رمزیاب

 

توکن های ایجادکننده رمزعبور یکبار مصرف یکی از روش های نسبتا جدید و بسیار قابل اعتمادی هستند که می توان به منظور احراز هویت کاربران استفاده نمود. سیستم های احراز هویت بر مبنای رمزعبور انواع گوناگونی دارند و بسته به مورد کاربردشان از فناوری های مختلفی بهره می گیرند.PassBod سامانه احراز هویت دوعاملی شرکت رایان شبکه هامون البرز است که شامل یک نرم افزار سرور (جهslim4vit prezzo مدیریت و احراز هویت کاربران) و دستگاه تولید رمزعبور پویا می باشد و قابلیت اجرا بر روی بستر های سخت افزاری و سیستم عامل های مختلف را بوده و با مقیاس پذیری فوق العاده خود می تواند به طور همزمان از تعداد بسیار زیادی کاربر پشتیبانی به عمل آورد.
البته استفاده از این راهکار برای سازمان های کوچک و متوسط نیز مقرون به صرفه بوده و مزایای امنیت را در کنار انعطاف پذیری بالا در اختیار قرار می دهد. همچنین امکان پیاده سازی سفارشی این سیستم برای کاربردهای خاص یا بر اساس الگوریتم های سفارشی و بومی وجود دارد.
توکن های رمزیاب نت بد در دو مدل پس بُد پایه (BassBod Basic) و پس بُد یو اس بی (BassBod USB) ارائه می شوند که جهت مشاهده جزئیات بیشتر در خصوص PassBod Basic اینجا و برای BassBod USB اینجا را کلیک کنید.

مشخصات محصول

Product eSecuKey-K100
Dimension 49.8x26x8.25mm
Operating Voltage 5V
Operating Current ≤40mA
Interface 5 years
USB Driver CCID, PC/SC
EEPROM ≥ 64K
System Windows, macOS, Linux
Middleware CSP, CNG, PKCS#11, Minidriver
Standards Compliant X.509 v3 Certificate Storage, SSL v3, ISO 7816
Material AL, PC
Operating Temperature -25 ~+75℃
Material AL, PC


بازگشت به صفحه ی قبل